Máte otázky? Zavoláme Vám.

Pracovní pozice

  • Úvod
  • / Pracovní pozice

Pracujete z domova u PC na našem CRM, obvoláváte firmy dle připraveného seznamu nebo si seznamy vytváříte i sami, úkoly jsou různé

Rozšiřujeme tým o testery, preferujeme dlouhodobou spolupráci, na našem systému www.publicmc.cz a www.shopmc.cz běží stovky stránek a postupně stávající klienti chtějí redesign. 

Zajímáte se o novinky v IT? Na internetu? Troufli byste si na psaní článků pro nás na www.publicmc.cz a www.shopmc.cz ? Články o zajímavostech na netu, např. nyní EET, ... 

Rozšiřujeme tým o 2 kodéry, preferujeme dlouhodobou spolupráci, na našem systému www.publicmc.cz a www.shopmc.cz běží stovky stránek a postupně stávající klienti chtějí redesign.

Pokud máte zkušenosti s vedením web stránek, posilováním SEO, znáte Google Analytics, Apps, víte jak funguje posilování webu pro vyhledávače, co je proto potřeba udělat, napište nám. 

Máte rádi svět IT? Internet? Chcete se stát součástí týmu, který působí po celé ČR a nabízí profesionální eshopy a www stránky?  Vytváříme systémy www.shopmc.cz, www.publicmc.cz a další.

Vaší prací by bylo programovat napojení na dodavatele klientů, účetnictví, programovat stále nové funkce, spolupracovat s kodéry a pracovat jako tým přes TASKPOOL.

Máte otázky? Zavoláme Vám.